Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetimiz günümüz de her evin yılda en az 1 kere koltuk yıkama hizmetini kullandığı ve firma olarak da tavsiye ettiğimiz koltuk temizleme hizmetini profesyonel hizmet ile müşterilerimize sunmaktayız.  Koltuklarınıza %100 gerçek bir hijyen sağlamanız aileniz ve sizler için önemli bir husus olmakla beraber son yıllarda yapılan araştırmalarda gündelik hayatta çok kullandığımız eşyalarımızın büyük oranda mikrop ve bakteri barındırdığı kanıtlanmıştır. 

Koltuk yıkama ucuz bir hizmet olmaması gerekmektedir. Çünkü bu hizmeti alırken aynı zamanda kaliteli koltuk yıkama hizmetini almak ilk amaç olmalıdır. Yıkaması yapılacak koltuk takımı veya çekyatlar antibakteriyel kimyasallar ile yıkanmalı ki istenilen hijyen sağlansın. Aksi taktirde koltuk takımı yıkama hizmetinden alınması gereken sonuçları alamazsınız. 

Koltuk yıkama hizmeti için profesyonel bakış açısı ve hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteli hizmet veren tek firmayız.. Ve unutmamak gerekirki kalite asla ucuza alınabilecek bir şey değildir. 

Koltuk takımınızı veya çekyat yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayabilir randevu alabilirsiniz. 

Servis bölgelerimiz

Edremit Koltuk Yıkama - Akçay Koltuk Yıkama - Havran Koltuk Yıkama - Burhaniye Koltuk Yıkama - Altınoluk Koltuk Yıkama Diğer Hizmetler

10 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.