0 266 372 12 40 - 422 11 22

Halı Yıkama

İDA HALI YIKAMA

İDA HALI YIKAMA - Halı Yıkama Hizmeti

İda halı Yıkama olarak Edremit ilçesinde bulunan halı yıkama fabrikamız 2010 yılı itibari ile hizmetine başlamıştır. Hizmetine başladığı günden bu güne kadar elde etmiş olduğu bilgi ve birikimi müşterilerine profesyonel biz hizmet sunmak için kullanmaktadır. İda Halı Yıkama vermiş olduğu hizmetleri hizmete giriş tarihi itibariyle en iyi seviyede yapmayı hedeflemiştir. Bünyesinde bulunan servis araçları ile ücretsiz servis imkanı sağlamakta Edremitin  her mahallesine servis imkanı sunmaktadır. 

Fabrikamız da halılarınız 12 adet fırçalı tam otomatik halı yıkama makinaları ile yıkanmakta olup 750 m2 kapalı alanda güneş ışığına ve toza maruz kalmadan steril ortamda kurutulmaktadır. Kurutulan halılar toz alma makinasından geçirildikten sonra paketleme yapılıp adresinize servis edilmektedir.

Edremit ilçesine  hizmet veren halı yıkama fabrikaları arasında En İyi Hizmet veren halı yıkama fabrikalarından biri olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

İletişim Numaraları: Edremit - Havran - Akçay - Güre Altınoluk bölgelerinde halı yıkama için  firmamıza 0266 372 12 40 nolu telefon dan ulaşabilirsiniz. 

Burhaniye Halı yıkama hizmeti için 0266 422 11 22 nolu telefon numarasından siparişinizi verebilirsiniz. 

Edremit halı yıkama hizmeti denildiğinde ilk gelen isim İda Halı Yıkama dır.

Edremit Halı Yıkama - Akçay Halı Yıkama - Burhaniye Halı Yıkama - Güre Halı Yıkama - Altınoluk Halı Yıkama - Havran Halı Yıkama

Halı Yıkama