Halı Yıkama

Halı Yıkama

Günümüzde teknolojinin gelişimi ile beraber gündelik yaşamımız da hemen hemen her işimiz daha kolay bir hale gelmektedir. Teknolojinin gelişimi ile insanoğlu yapmakda olduğu işlerin yükünü kendi üstünden atmakta ve zamanını kendi için kullanmaktadır. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda temizlik işleri kolaylaşmaktadır. 

Evlerimizin olmazsa olmazı ve kültürümüzün bir parçası olan halı larımızın temizliği de teknolojik gelişmeler sonunda kolaylaşmıştır. Halı temizliği saatler süren bir temizleme yöntemiyle temizlenmekte iken şu anda halı yıkama fabrikaları sayesinde elimiz bile değmeden temiz bir şekilde yıkaması yapılmaktadır. Bir telefon ile verilen sipariş ile kapınıza kadar gelen servis araçları ile halılarınız temizlenmesi için halı yıkama fabrikalarına yıkama işlemleri için gitmektedir.

Edremit de oturan bir kişinin evinde ne kadar derece kendisi halıyı yıkayabilir ki ? Hangi apartmanın balkonu buna müsait. Ki müsait desek bile fabrikada yıkanan bir halı ile edremit de evinizde yıkanan bir halı arasında gözle görülecek bir temizlik farkı oluşmaktadır. Edremit halı yıkama fabrikaları arasında en iyi halı yıkama veya en temiz halı yıkama hizmeti veren halı temizliği nde öncü fabrikamız; bünyesinde otomatik halı yıkama makinesi, halı çırpma makinesi, halı hav ve toz alma makinesi bulundurarak en iyi hizmeti vermektedir. Kapalı ortam kurutma sağlayarak halınıza dış etkenlerden gelecek zararı engellemekteyiz. Profesyonel temizliğin Körfez de ki tek adresi Edremit İda Halı Yıkama fabrikası %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. 

Profesyonel hizmet anlayışımız, ekip , ekipman ve 1.sınıf halı yıkama deterjanları kullanarak sizlere en iyi halı temizleme hizmetini Edremit de sunmaktayız. Fabrikamızın kapasitesi ve servis araçlarımızın fazla olması ile halı yıkama hizmetlerimizi sadece edremit de değil çevre bölgelerde de vermekteyiz. Havran, Burhaniye ilçeleri ve Akçay, Güre, Altınoluk bölgelerimize halı yıkama hizmetimiz başta olmak üzere tüm hizmetlerimizi sunmaktayız. Halı yıkama servisi miz tamamen ücretsizdir. 

10 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.