Edremit Stor Perde Yıkama

Edremit Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmetini Edremit körfezine ilk getiren firma olarak gerekli gururu hissetmekteyiz. 2010 yılından itibaren perde yıkama hizmeti ile körfeze hizmet veren firmamız günümüze kadar 1000 lerce perde 100 lerce türde perde yıkaması yapmıştır. 

Edremit stor perde yıkama olarak firmamız sadece stor veya zebra perde yıkaması yapmaz. Evinizde olan  her çeşit perde yıkamasını yapabilmektedir. Tül perde , ipli perde, kruvaze perde, jaluzi perde yıkama gibi 10 larca çeşit perde temizliğini yapabilen tek edremit firması İda Perde Yıkama firmasıdır. 

Genel olarak müşterilerimiz stor perdelerini yıkamaya verir. Çünkü diğer perdelerin de yıkatılabileceğini bilmemektedir. Firmamız sizlerin temizlik işlerinizi kolaylaştırmakta ve evinizin tüm perdelerini yıkayabilmektedir. Stor perde yıkama yapan firmanın ilk önce stor perde yi bilmesi gerekmektedir. Dokusunu ve yapısını. Çünkü hassas olan bu perdeler ve son zamanlarda çıkan yeri üretim stor perdeler çok hassastır. Perde yıkama firması ilk önce bu perdeleri bilmesi gerekmektedir. Ne yazıkki Edremit de önüne gelen perde yıkama yapıyoruz demekte ama yıkadığı perdenin özelliğini bilmede yıkamakta ve anlık veya ileriye dönük perdelerinize zarar vermektedir. Binlerce lira verip aldığınız perdeleri hiç etmektedirler.

Garantili perde yıkama hizmeti veren firmamız stor perde temizliği ile sizleri memnun edeceğini garanti etmekteyiz. 

10 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.