Edremit Halı Yıkama

Edremit Halı Yıkama

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte başlayan temizlik işlerimizin ilk esnasında evinizde pis olan halıları halı yıkama firmasına vermektir. Evimizde kullandığımız halıların hijyenik hale getirilmesi göründüğü gibi basit olmamakla birlikte işini profesyonel anlamda ya da ekipman ile yapan edremit halı yıkama firmalarına  vermeniz gerekmektedir. Kaliteli halı yıkama hizmeti vermek amacıyla ilk evvelce halı yıkama işinde işin  ehli olmak gerekmektedir. 2010 senesi itibariyle edremit halı yıkama hizmeti veren fabrikamız halılarınızı gerektiği şekilde yıkama yapmaktadır. 


Halı yıkama hizmetimiz amacıyla aşağı yukarı 1000m2 kapalı alana sahip olan fabrikamızda tamamiyle kapalı bölge halı kurutma sağlanmaktadır. Bu sayede hiç bir şekilde güneşe maruz kalmadan halı kurutulmakta ve bu şekilde bir kurutma ile halıya zarar verilmemektedir. 


Halı temizleme hizmetinin olmaz sa olmazlarından olan tamamiyle otomatik ve 12 fırçalı makineler ile halı yıkama yapılmaktadır. Yıkanan halılar leke kontrolünden atlattıktan sonra askılara asılır ve kuruması beklenir. Edremit halı yıkama olarak bölgemizde hav alma ( toz alma ) makinesi kullanan seyrek firmalardanız. Yıkama ardından kuruyan halılar hav alma makinesinden geçirilerek halı üstünde ölü tüğ tabakası temizlenir ve canlı bir görünüme kavuşur. 

10 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.